Våra kurser är utformade för att hjälpa dig att förstå och använda AI-verktyg på ett effektivt sätt, så att du direkt kan tillämpa dina nya kunskaper i verkliga arbetsuppgifter.
I Berghs Examensprojekt får du ett 5 veckor långt samarbete med ett av våra studentteam och en färdig lösning för er att ta vidare.
Har du undrat vad det finns för nya spännande kurser på Berghs? Vårt kursutbud har fått tillökning! Exempelvis Customer Experience, Product Marketing och Praktisk kriskommunikation.
Mads Alexander Selvig stod plötsligt utan jobb. Men med stöd från TRR blev kursen på Berghs den vändning som krävdes för att komma vidare.
Varje vår får studenterna nyttja sina färdigheter till nytänkande lösningar. Ditt företag kan bli deras uppdragsgivare!
Elsa Bard berättar om sitt jobb som produktionsledare på Stadium – och hur kursen gav henne verktyg, trygghet och nya kontakter.
Jag har läst och tagit del av Berghs Integritetspolicy